Kaliteli ve uygun fiyat güvencesi ile birbirinden eşsiz tasarımlı mineli gümüş kolyeler en uygun fiyatlar ile Jwlera.com’da!

Yaza Özel %35 indirim ve Ücretsiz Kargo Fırsatıyla.

Mineli Gümüş Kolye

Mineli gümüş kolye çeşitlerimiz sizler için geniş bir katalogda düzenlenmiş, geniş yelpazede çok farklı çeşide sahiptir. Özel tasarım olarak hazırlanmış, sıradanın dışında, rengârenk mineli gümüş kolyelerimizde çeşidine göre; zirkon, turkuaz, beyaz değerli taşlar veya taşsız, altın ve rose kaplamalı tasarımlar bulunmaktadır. Nazar boncuklu, montür çerçeveli kolyelerimizde; göz, yonca,  çiçek, kalp, dondurma, Fatma ana eli, balık, yıldız, yuvarlak şekillerde modellerimiz bulunmaktadır. Modellerimizin her biri özel olarak hayatın her alanında kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Mineli gümüş kolye modellerimizde, desenine göre; şeffaf, pembe, turuncu, siyah, kırmızı gibi birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Çocuklar ve çocuk ruhuna sahip olanlar için sevimli mineli altın kaplama dondurma gümüş kolye modelimizin turuncu ve turkuaz renk seçenekleri bulunmaktadır.  Kalp desenlerimizde ise modeline göre taşlı, zarif çeşitli modellerimiz sizler için web sitemizde beklemektedir. Mineli gümüş kolyeler, sizler için; özel hayatınızda ve günlük yaşamınızda, kısacası hayatın her alanında kullanabileceğiniz şık tasarımlardan meydana getirilmektedir.

Mineli Gümüş Kolye Çeşitleri

 

Zirkon Taşlı Mineli Göz Desenli Gümüş Kolye

Zirkon taşı kullanılarak yapılmış, mineli gümüş kolye modellerimizin arasına her zaman popülerliğini koruyan göz motifini zarif bir şekilde düzenledik. Ortaya çıkan tasarım, zarafetin gümüşe yansıması oldu. Gümüş zincir ve tasarımı ile zirkon taşlı turkuaz mineli göz modelimizi, rose altın veya sarı altın kaplamalı olarak da sitemizde bulabilirsiniz. Zirkon taşı kullanılarak oluşturulmuş ince şeritler, kusursuz bir daire formu ortaya çıkartmış ve turkuaz mineli göz modeli tam ortasına oturtulmuştur. Bu eşsiz, narin modelimizi ister günlük hayatınızda, isterseniz özel günlerinizde; her kıyafetinizle kombin yapabilir ve eşsiz tasarımı ile zarafeti boynunuzda taşıyabilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerinde hediye olarak verebileceğiniz kolyemize sitemiz üzerinden ulaşabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Siyah Mineli Rose Altın Kaplama B Harfi Gümüş Kolye

Dikdörtgen formunda, çerçevesi ve işlemesi rose altın kaplama, B harfi işlemeli gümüş kolyemiz; estetik olarak kusursuz bir biçimde tasarlanmıştır. Ürünümüz 925 ayar gümüşten oluşturulmuştur ve çerçevesi ile işlemesinde rose altın kaplama kullanılmıştır. Dikdörtgen formun içine siyah mine dolgusu yapılmış ve B harfi işlenmiştir. Sizler için, isteğinize bağlı olarak sarı altın, gümüş veya rodyum kaplama ile değiştirilebilen eşsiz modelimiz; her türlü kıyafet ile gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz basit ama şık bir tasarımdır. Çocuklar için Gümüş Kolye

Çok sayıda farklı gümüş kolye modelini, farklı kategorilerde sizler için hazırladık. Kolyelerimiz 925 ayar gümüş üzerine işlemeler ve farklı materyaller ile süslemelerle oluşturulmaktadır. En zarif ve naif tasarımlarımız, uygun fiyatlarla sizler için web sitemizde bulunmaktadır. Üstelik sitemizde çocuklarınıza hediye edebileceğiniz birkaç gümüş kolye modeli de bulunmaktadır. İncelikle tasarlanmış, zarif görüntüsü ile hem sevimli, hem de şık duran kolyelerimiz arasında çocuklar ve çocuk ruhuna sahip olanlar için üretilmiş modellerimize tek tıkla ulaşabilirsiniz. Sevimli tasarımlarımız arasında en çok tercih edilenler ise;

·         Turuncu mineli altın kaplama gümüş dondurma kolye

·         Turkuaz mineli altın kaplama gümüş dondurma kolye

·         Renkli mineli altın kaplama üç toplu külahlı dondurma kolye

·         Turuncu mineli rose altın kaplama göz kolye

·         Sarı/mavi/turkuaz mineli zirkon taşlı pırlanta montür balık kolye

·         Kırmızı mineli, ortası taşlı rose altın kaplama kalp kolye

·         Sarı mineli çiçek desenli gümüş kolyedir.

Turuncu/Turkuaz Mineli Altın Kaplama Dondurma Gümüş Kolye

Sitemizde oldukça sevimli bir tasarım olan mineli dondurma kolyemiz, sizlere neşeli ve tatlı bir hava katması için tasarlanmıştır. Turuncu ve turkuaz mine dolgu ile oluşturulan dondurma biçimli kolyemiz, 925 ayar gümüş üzerine rose kaplama olarak tasarlanmıştır. Dondurma modeli üzerinde bulunan surat formunun gözleri  ve dondurmanın çerçevesi altın kaplamadır. Zincirlerimizin hepsi rose veya sarı altın kaplama seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Modellerimizde sizlerinde tercihlerini göz önünde bulundurarak; zevkinize göre sarı altın, rose altın, rodyum veya gümüş olarak hazırlamaktayız. Minik dondurma tasarımımızı; ister çocuklarınıza veya sevdiklerinize hediye olarak, isterseniz kendiniz için web sitemiz üzerinden online alışveriş ile satın almanız mümkündür. Mineli gümüş dondurma kolye; hayatınızın her anında çocuk ruhunuzu yansıtabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Sarı Mineli Çiçek Desenli Gümüş Kolye

Sade ve şık bir tasarım olan sarı mineli çiçek desenli gümüş kolyemiz, kolye katalogumuz içinde bulunan ürünler arasında en yalın ve naif tasarımlardan biridir. Oval, göz formunda 20 mm genişliğe sahip, 925 ayar gümüş üzerine altın kaplama çerçevesinin içerisine sarı mine dolgu yapılmıştır. Tam ortasında bulunan çiçek deseninin yapraklarında beyaz ve göbeğinde mavi  mine dolgu ile oluşturulmuştur. Üzerinde taş bulunmayan, sade tasarımımız; sizler için özel olarak tasarlanmış en zarif modellerimiz arasında bulunur. Çiçek misali çocuklarınıza, doğum günlerinde veya karne hediyesi olarak armağan edebileceğiniz çiçek desenli mine dolgulu kolye modelimizi, sizlerde hayatın her anında tercih edebilirsiniz.


E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize üye olun