Gümüş Set fiyatlarında büyük kampanya Jwlera.com’da! Hayalini kurduğunuz gümüş aksesuarları incelemek ve satın almak için Jwlera.com!

 300TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Gümüş Kolye Modelleri

Bayanlar tarafından en çok kullanılan takı modelleri arasında kolye ilk sırada yer almaktadır. Çünkü her kıyafet ile kolye modelleri kolaylıkla kombin edilmektedir. Özel davetlerde tercih edilen abiye kombinlerinde, günlük hayatta kullanılan gömlek, bluz ve tişört kombinlerinde genellikle kolye modelleri tercih edilmektedir. Kelebek kolye, Yıldız sembolü kolye, altın kaplama, harfli kolye modelleri ve tektaş altın kaplama kolye modelleri olmak üzere sitemizde birbirinden eşsiz tasarımlı şık kolye modelleri bulunmaktadır.

 Sizlerde tarzınıza en yakın kolye modellerini sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca altın kaplama özelliği ile şık bir görünüme ulaşmanızı da sağlamaktadır. Takı modellerinden sadece kolye aksesuarlarına sahip olmak istiyorsanız sitemizi inceleyerek sizin için tasarlamış olduğumuz birbirinden şık ve kaliteli kolye modellerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca gösterişi seven bayanlar için de pırlanta taşlarla donatılmış kaliteli kolye modellerimiz bulunmaktadır. Gümüş kolye modellerimiz orjinal ve kaliteli olduğundan dolayı herhangi bir şekilde renginde kararma veya soyulma gibi problemler yaşanmamaktadır.

Kaliteli ve dayanıklı kolye modellerimizi uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca altın kaplamalı olması sebebiyle de şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Genellikle özel davetlerde pırlanta taşlarla süslenmiş ve gösterişli kolye modelleri tercih edilmektedir. Daha zarif ve şık gümüş kolye modelleri tercih edilmektedir. Kolye modellerimizi gündelik hayatta kullanabildiğiniz gibi gece ve özel davetlerde de kolaylıkla kullanarak şık ve zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca harfli gümüş kolye modellerimizde bulunmaktadır. Harfli gümüş kolye modellerini hediye alternatifleri içerisinde düşünebilirsiniz. Baş harfinizi veya sevdiğiniz kişiye kendi baş harfinizi alarak hediye ettiğinizde romantik ve şık bir hediye olacaktır.

Gümüş Küpe Modelleri

Kadınlar tarafından tercih edilen takı modellerinden biri de gümüş küpe modelleridir. Genellikle baget kısa veya sallanan küpe modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Özel davetlerde daha çok uzun ve sallanan küpe modelleri daha fazla rağbet görmektedir. Bayanların güzelliğine güzellik katan gümüş takı modelleri arasında küpe aksesuarları büyük bir öneme sahiptir. Kadınlara has olan küpe modelleri hediye alternatifleri arasında da çok fazla yer almaktadır. Özellikle pırlanta taşlarla süslenmiş olan küpe modelleri en çok ilgi gören aksesuarlardır. Bayanlar için özel olarak ürettiğimiz eşsiz ve muhteşem görünümlü küpe modellerimizi her ortamda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ancak gümüş küpe ve kolye kombini yapmak oldukça zordur. Çünkü tek tek alındığı zaman set haline getirmek için aynı renk ve tasarımın olması gerekmektedir. Ancak gümüş set modellerimiz arasında küpe ve kolye seti tercih edildiği takdirde kolaylıkla takı kombinleri oluşturulabilir. Küpe modellerimiz oldukça şık ve kaliteli ürünlerdir.

Zirkon ve pırlanta taşlarla süslenmiş olan küpe modellerimiz üzerinde herhangi bir şekilde taş düşmesi veya renk solması sorunları yaşanmamaktadır. Küpe modellerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Küpe modelleri arasında gece kullanımına uygun olan modellerde yer almaktadır. Genellikle gece davetlerinde ağır ve gösterişli takı modelleri tercih edilmektedir. Sitemiz içerisinde bulunan modellerimiz arasında hem gündelik hayatta kullanabileceğiniz zarif modeller hem de gece davetlerinde kullanabileceğiniz gösterişli ve ağır modeller bulunmaktadır. Ancak isteğe göre zirkon ve pırlanta taşlarla süslenmiş zarif küpe modellerini tercih ederek aynı ürünü hem gündelik hayatta hem de gece kullanımında rahatlıkla kullanabilirsiniz

Gümüş Bileklik Modelleri

Her ne kadar kolye ve küpe aksesuarları kadar olmasa da bileklik modelleri de bayanlar tarafından tercih edilen takı aksesuarları arasında yer almaktadır.  Bundan dolayı nazar boncuklu ve gümüş kilitli, altın kaplamalı ve zirkon taşlı, göz sembolü, gümüş renkli, çiçek desenli ve nazar boncuklu birçok birbirinden eşsiz güzellikte bileklik modellerimiz mevcuttur. Bileğinizde yer alarak zarif ve parlak bileklik modelleri şık bir görünüme ulaştıracaktır.

Doğum günlerinde, sevgililer gününde ve anneler gününde sevdiğinize veya annenize hediye olarak bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Zarif ve şık görünümü ile şıklığınıza şıklık katacaktır. Ayrıca kaliteli yapısıyla uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde her bütçeye uygun takı aksesuarları bulunmaktadır. Gündelik hayatta ve özel davetlerde de şık görünümlü bileklik modellerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Çünkü her kıyafet kombinine uyum sağlayabilecek bir yapıda bulunmaktadır.

Gümüş Yüzük Modelleri

Bayanlar açısından yüzük aksesuarları ayrı bir öneme sahiptir. Özellikle alyans, tek taş ve tam tur yüzük modelleri bayanlar için farklı bir anlam ifade etmektedir. Özellikle kız arkadaşlarına veya eşlerine hediye almak isteyen kişiler yüzük modelleri arasında tek taş ve tam tur yüzük modellerini tercih etmektedir. Bu yüzük modelleri pırlanta taşlarla kaplanmış olduğundan dolayı da bayanların ilgisini çok fazla çekmektedir. Bundan dolayı birbirinden eşsiz tasarımlarla üretmiş olduğumuz yüzük modelleri ile sevdiğinize mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yüzük modelleri denildiği zaman sadece akıllara tam tur veya tek taş yüzük modelleri gelmemektedir.

 Gündelik hayatta da kullanılabilen aksesuar olarak tercih edilen gümüş yüzük modelleri de sitemiz içerisinde mevcuttur. Zirkon taşlı, pırlanta, göz desenli olmak üzere yüzlerce yüzük çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca renk seçeneği ile de birçok tercih şansı sunmaktadır. Çünkü bazı bayanlar altı rengini severken bazı bayanlar gümüş rengini sevmektedir. Bundan dolayı sitemiz üzerinde gümüş renkli rose ve altın renkli yüzük modelleri bulunmaktadır.

 

Bundan dolayı da yüzük modellerimiz arasında tüm renk seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca gümüş yüzük modellerimizi tercih ederek set haline de getirebilirsiniz. Hediye alternatifi olarak gümüş yüzük modellerini tercih ettiğiniz takdirde sitemiz içerisinde bulunan diğer takı ürünlerinde seçerek birer gümüş seti oluşturabilirsiniz. Özellikle bayanlar tarafından beştaş yüzük modelleri ve tektaş yüzük ürünleri çok fazla ilgi görmektedir. Bundan dolayı hediye alternatif olarak yüzük tercihleriniz arasında bulunuyorsa gümüş tektaş yüzük modellerini seçebilirsiniz.

Gümüş Halhal Modelleri

Her ne kadar takı aksesuarları arasında diğer ürünler kadar tercih edilmese de halhal aksesuarlı beğenen bayanlar bulunmaktadır. Özellikle Yaz mevsiminde şort veya elbise kıyafet kombinlerinde halhal aksesuarları çok fazla tercih edilmektedir. Gümüş halhal modelleri genellikle bayanlar tarafından gündelik hayatta çok fazla tercih edilmektedir.

Özel davetlerde fazla tercih edilmediğinden dolayı genellikle halhal aksesuarları tek olarak alınmaktadır. Birbirinden eşsiz tasarımlar ve zarif modeller ile sitemiz içerisinde tam tur gümüş halhal, yıldızlı halhal, kalp sembolü halhal olmak üzere birçok çeşit aksesuar modelleri bulunmaktadır. Sitemizi inceleyerek birbirinden harika tasarımlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Halhal modelleri ile sıcak yaz aylarında tercih ettiğiniz kıyafet kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Halhal takı modellerini gündelik hayatta ve tatilde kullanıma uygundur. İsterseniz sahil kenarında gezerken isterseniz gezmeye giderken gümüş halhal modellerini Kullanabilirsiniz. Özel davetler dışında gündelik hayatta ve tatilde kullanıma uygundur. Üstelik zarif görüntüsü ile de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Gümüş Takı Aksesuarları

Gümüş takı aksesuarları genellikle bayanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü gerek rengi gerekse fiyat olarak altın takı aksesuarlarına oranla daha uygundur. Bundan dolayı da gümüş takı aksesuarları her bayanın takı koleksiyonu içerisinde mutlaka yer almaktadır. Gerek set halinde gerekse tek tek bulunan takı modelleri arasında gümüş tercih edilmektedir. Ayrıca bazı bayanlar gümüş tacı etse de altın rengi Takı modellerine karşı daha ilgili olabilmektedir. Bundan dolayı gümüş takı modelleri sadece gümüş renginden oluşmamaktadır. Gümüş rose ve altın kaplamalı takı modelleri sitemizde mevcuttur.

Sitemiz üzerinden kendinize en çok yakışacak muhteşem tasarımlı takı modellerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca gümüş takı aksesuarları alınırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Öncelikle tercih ettiniz gümüş takı modellerinin orijinal olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Çünkü orijinal olmayan gümüş takı modelleri belli bir süre sonra kararma gibi sorunlar yaratabilmektedir. Ayrıca ince zincirli takı modelleri tercih ediyorsanız gümüş aksesuarlarının dayanıklılığına ve sağlamlığına Özen göstermeniz gerekmektedir. Sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz son derece kaliteli, orijinal ve dayanıklı ürünlerdir. Yıllar boyunca bile ilk günkü yeniliğini koruyacaktır. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Gümüş Takı Seti Nedir?

Bayanlar için birbirinden şık ve çeşitli modellerde üretilmiş gümüş takı seti modellerimiz bulunmaktadır. Tek tek alarak set haline getirmek bayanlar tarafından oldukça zaman almaktadır. Bundan dolayı da bayanlar genellikle takı aksesuar alırken set halinde almayı tercih etmektedir. Böylelikle kıyafet kombinlerinde de takı aksesuarları aynı olduğundan dolayı güzelliğine güzellik katmaktadır. Genellikle gümüş set modelleri ikili veya üçlü setler halinde oluşturulmaktadır. İkili takı setleri içerisinde genellikle küpe ve kolye, bileklik ve kolye modelleri bulunmaktadır. Genellikle ikili veya üçlü takı setleri kolye, bileklik, küpe ve halhal aksesuarlarından oluşturulmaktadır. ,

Bayanlar kombin oluştururken seçtikleri takı aksesuarlarının da uyumuna Özen göstermektedir. Bayanların şıklığına şıklık katan aksesuarlar için sitemiz içerisinde birbirinden eşsiz güzellikte takı modelleri bulunmaktadır. Ayrıca gümüş takı seti modelleri tercih edilirken her ürünün sağlamlığını ve dayanıklılığına dikkat edilmelidir. Çünkü ince zincir bulunduğundan dolayı kopma gibi problemler yaşanabilmektedir. Ancak ürünlerimiz arasında tüm modellerimiz son derece dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Kalitesiyle ve dayanıklılığı ile yıllar boyunca rengi solmadan ve sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz kaliteli ve uygun fiyat güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Gümüş Takı Seti Modelleri

Bayanlar güzelliğine ve şıklığına sürekli olarak her ortamda Özen göstermektedir. Bundan dolayı kadınlar kıyafet kombinleri olmak üzere güzelliğine güzellik katan tüm unsurlara dikkat etmektedir. Genellikle kıyafet kombinlerine şıklık ve ışıltı katan takı modelleri bayanlar için önemli bir yere sahiptir. Kıyafet kombinleri nasıl bir uyum içerisinde gerçekleştiriliyorsa takı kombinleri de bir uyum içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı genellikle bayanlar takı tercih ederken set halinde tercih etmektedir. Sitemiz içerisinde yer alan gümüş takı seti modelleri arasından kelebek sembollü, cam gözlü modeller ve tam tur modelleri bulunmaktadır.

Altın kaplamalı kelebek sembolü gümüş takı setini ve özel davetlerde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir takı modelidir. Pırlanta taşlar ile süslendiği için özel davetler ve gece kullanımı için son derece uygundur. Abiye veya gündelik kıyafet kombinleri ile kullanılabilmektedir. Ayrıca sitemiz içerisinde bulunan altın kaplamalı cam göz desenli gümüş takı seti modelimiz gündelik hayatta kullanıma uygun olan bir takı modellidir. Özellikle nazar boncuklu olması sebebiyle bulunduğunuz her ortamda ilgi çekmenizi sağlayacaktır.

Özel davetlerde bayanlar takı seçimi hususunda daha özenli davranmaktadır. Gösterişli ve ışıltılı takı modelleri özel davetler için daha fazla tercih edilmektedir. Pırlanta tam tur gümüş seti özel davetlerde kullanabileceğiniz şık bir takı modelidir. Özellikle pırlanta taşlarla süslenmiş olması ve tam tur özelliği ile davetin en alımlı ve gösterişli bayanı siz olabilirsiniz. Tam tur gümüş seti ile gecenin ışıl ışıl parıldayan ve gecenin en şık ve alımlı gözdesi olacaksınız.

Gümüş Takı Seti Fiyatları

Kadınların güzelliğine güzellik ve şıklığını ışıltı katan aksesuarlar arasında gümüş takı modelleri bulunmaktadır. Genellikle gümüş takı modelleri bayanların kıyafet kombinlerine sıklık katmaktadır. Bayanların takı modellerine karşı ilgisini bilen erkeklerde hediye alternatif olarak gümüş takı setlerini tercih etmektedir. Ha ne kadar gümüş takı seti fiyatları yüksek sanılsa da bilinenin aksine daha uygun fiyatlıdır. Gümüş takı setleri ile girdiğiniz her ortamda bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.

Gümüş takı seti fiyatları setlere göre değişim sağlamaktadır. Genellikle ikili ve üçlü gümüş takı setleri bulunmaktadır. İkili gümüş takı seti içerisinde gümüş kolye ve küpe bulunmaktadır. Üçlü gümüş takı seti içerisinde ise kolye bileklik halhal veya küpe yer almaktadır. Bundan dolayı ikili veya üçlü gümüş takı seti ne göre fiyat farklılığı da oluşmaktadır. Ayrıca gümüş set seçenekleri çok fazla bulunmadığından dolayı kişiler kendi setini kendisi de oluşturabilmektedir. Farklı modellerden seçim yapılarak gümüş takı seti oluşturulabilir. Ayrıca sevgilinize veya eşinize hediye alternatif olarak gümüş seti tercih ettiğinizde setin içerisine sevginin simgesi haline gelen tektaş veya Beştaş yüzüklerini de ekleyebilirsiniz.

Kaliteli ve birbirinden şık gümüş takı seti modelleri ile tarzınıza en uygun kombini oluşturabilirsiniz. Gümüş takı setlerini gece davetlerinde ve gündelik hayatta kullanarak şık ve zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Üstelik her bütçeye uygun gümüş takı setleri bulunmaktadır. Tarzınıza ve bütçenize en uygun takı setlerine sitemiz üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Modellerimiz oldukça kaliteli ve zarif bir görünüme sahiptir. Her zevke ve tarza uygun takı modellerimiz mevcuttur. İsterseniz kendiniz için sipariş edebilir isterseniz de hediye paketi ile yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz. Üstelik online bir sistem olduğundan dolayı gümüş seti oluşturmak istediğiniz takdirde vakit kaybetmeden kısa süre içerisinde kendi tarzınıza uygun gümüş takı seti oluşturabilirsiniz. Uygun fiyat güvencesi ile kaliteli ve şık gümüş takı setleri ne sahip olmak için en doğru adrestesiniz.

Bizimle İletişime Geçin

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize üye olun