İsim Harf Gümüş Kolye Modelleri ve Fiyatları | Era Jewel

Yaza Özel %35 indirim ve Ücretsiz Kargo Fırsatıyla.

İsim Harf Gümüş Kolye

Kendinizin veya sevdiklerinizin isimlerinin baş harflerini, sizler için bambu deseni ile oluşturduk. 925 ayar gümüş ile istediğiniz harfin zarif ve ince bambu dokusu ile hayatınızın her anında boynunuzda taşıyın. Sevdiklerinize en güzel hediyeyi, isim harf gümüş kolyelerimizle verebilirsiniz. Hayatınızın her anında sevdiğiniz insanları size anımsatacak isim harfi kolyelerimize ulaşmak için web sitemizde bulunan kataloga bakmanız mümkün. İster sevdiklerinize hediye olarak, ister kendinizi şımartmak için, size özel hazırlanmış, incecik bambu deseni ile isim harfi kolyelerimiz sitemizde uygun fiyatlara satışta bulunmaktadır. Online ödeme ile adresinize teslim edilen gümüş kolyelerimiz, altın kaplamadır. Ürünlerimizin zincirleri istediğiniz takdirde altın, rodyum, rose olarak değiştirilebilmektedir. 925 ayar gümüş ve altın kaplama isim harf kolyelerimizi kullanırken; alkol, çamaşır suyu, parfüm, krem gibi maddelere temas etmesinden kaçınınız.

Altın Kaplama ve garantili 925 ayar gümüşten oluşan isim harf kolyelerimiz, bambu bitkisinden esinlenilerek tasarlanmıştır. Bambu bitkisi, kültürel anlamda, farklı bölgelerde; uzun ömrü sebebiyle dostluk, dürüstlük, iyi şans anlamına gelmektedir. Size sevdiklerinize olan bağlılığınızı, her an anımsatacak türden anlamlı isim harf gümüş kolyelerimiz, estetik duruşu ile ön plana çıkan ürün gruplarımızdan biridir. İsim harf kolyeleri anlamlı bir hediye olarak, yakınlarınıza hediye edebileceğiniz gibi isterseniz kendinizin veya sevdiklerinizin baş harfini de alabilirsiniz.Opal Taşlı Altın Kaplama İsim Harfi Gümüş Kolyeler

Opal taşı; en değerli mineralleri içerisinde bulunduran doğal taşlar arasında bulunmaktadır. Mavi opal taşı ile ürettiğimiz isim harf kolyelerimiz; 925 ayar gümüş üzerine sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Her doğal taşın titreşimleri açısından insanlar üzerinde farklı etkileri bulunmaktadır. Mavi Opal taşı; iyimserlik ve sevinç coşkusunu arttırmakta, yaratıcılık ve sevgi konusunda tıkanıklıkları önlemekte, zihin yönetimini arttırarak düşüncelerin birikmesine engel olmaktadır. Enerji kontrolü için oldukça uygun ve muazzam görünüşlü bir doğal taş olan Opal’i sizler için harf biçimine getirerek ortaya çok hoş bir tasarım çıkarttık. Metaller ile bir araya gelen kristal doğal taşların enerjilerinin artmasından ötürü opal taşını gümüş üzerine harf biçiminde işledik. Kristaller arasında en farklı taşlardan olan Opal taşını boynunuzda taşımaya başladığınız andan itibaren, zihnen temizlendiğinizi ve düşünsel olarak netleştiğinizi fark etmeye başlayacaksınız. Opallerimiz son derece yüksek kalitelidir ve 925 ayar gümüş üzerine harf biçiminde yerleştirilmektedir. Sevdiklerinize ve kendinize verebileceğiniz en hoş armağan olan opal taşlı altın kaplama isim harf gümüş kolyelerimize web sitemizden ulaşarak kolaylıkla, en uygun fiyata edinmeniz mümkündür.

Üstelik opal modellerimiz arasında; kalp, yuvarlak minimal taş, güneş, kız çocuğu, ayıcık gibi tasarımlarımızda sizler için özel olarak hazırlanmıştır. 


E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize üye olun